Sizden Gelenler

En mutlu günümde sizinle çalışmak bizi daha çok mutlu etti çok çok teşekkürler… Çok keyifli ve güzel bir çekimdi ekip harika çekimler harika e sanırım bide harikaydık ; ) iyiki tanımışız sizi iyiki sizinle çalışmışız… bundan sonra evlencek arkadaşlarıma sizi şiddetle tavsiye edicez : )

Burcu & Barış

Sevgili DüğünajansEkibi,

Yazmaya nereden başlayacağımı bilemediğim için, öncelikle arkadaşlığınız, sıcaklığınız, samimiyetiniz ve özenli çalışmalarınız sonucunda çıkardığınız muazzam iş için çok ama çok teşekkür ederim. Ben sizinle çalışmaya henüz hiçbirinizle görüşmeden karar vermiştim, sizi tanıdığımda doğru bir karar verdiğimi biliyordum ama gerçekten bu kadar başarılı ve özel olabileceğini tahmin etmemiştim.

Hem çok genç ama tecrübeli, enerji dolu, işini seven, iyi iletişim kuran, sempatik ve güven veren bir ekiple çekim yapmak bizim için müthiş bir deneyim oldu. Sizi, işinize gösterdiğiniz saygı ve kattığınız değerden dolayı tebrik ediyorum. Düğün günümüzde fotoğraf çeken, video çeken, montaj yapan, moral veren, gülümseten, kahkahalarımıza neden olan ve sonrasında fotoğraflarımızı elimize aldığımızda yaşadığımız duyguların kaynağı olan her birinize teker teker teşekkür ederim.

Özge & Erdem

Düğün organizasyonunun en zor aşamalarından bir tanesi de düğün fotoğrafçısı seçmek… O kadar fazla var ve o kadar fazla söz var ki haklarında söylenen şey var ki hangisini seçeceğiniz konusunda çok sıkıntı çekiyorsunuz. Biz de tavsiyeler dahilinde araştırmalar yaparken mutlugunum ekibiyle karşılaştık ve fotoğraflarına bayıldık. Hemen iletişime geçtik ve çok sıcak bir buluşma gerçekleştirdik. Gerçekten de çok neşeli ve sizi o günün tüm stresinden uzaklaştıracak bir ekiple çalıştık. Çekimimiz Hidiv Kasrı’nda idi ve o kadar çok gelin-damat çekimi vardı ki size anlatamam. Ama biz çok farklıydık, daha ilk dakikalardan küçük bir set kuruldu ve çekim o şekilde başladı, diğer gelin-damatlardan çok havalıydık doğrusu :) Mutlugunum ekibini herkese tavsiye ediyoruz, neşeli bir gün geçirmek ve kendinizi o günün stresinden az da olsa uzaklaştırmak istiyorsaniz hiç düşünmeyin deriz…

Betül & Ahmet

Düğün fotoğrafçısı bizim için düğünümüzün en önemli parçasıydı, çünkü düşünsenize düğün bir günlük bir şey ve o gün geçtikten sonra geriye tek kalan anılar ve düğün fotoğrafları olacak. Dolayısıyla çok titiz çalıştık, evlenen arkadaşlarımıza sorduk, google’da araştırdık, yurt dışı sitelerine de baktık. Yaklaşık 1 haftalık yoğunlaşmadan sonra istediğimiz profesyonellikte zaten bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar fotoğrafçı kaldı. İletişime geçtikten sonra istediğimiz ve beklediğimiz şartlara en uygun olarak mutlugunum’u seçtik, paketlerinde esnek olmaları ve gerçekten insanı rahatlatan tavırları bu kararda çok etkili oldu. O gün bizimle beraber olduğunuz için, gün içinde kaprislerimize katlandığınız için ve ortaya çıkan harika fotoğraflar ve düğün klibimiz için çok teşekkür ederiz, torunlarımıza gösterirken de videolarsınız belki :)

Yeliz & Gökmen

Düğünümüzün fotoğraf çekimi için yaptığımız uzun araştırmalardan sonra mutlugünüm ile çalışmaya karar verdik. Bir sürü alternatif içinden seçmek çok zor oldu açıkcası. Bu seçimimizde bizi haklı çıkaran eğlenceli, profesyonel, sözünde duran, bir o kadar da güven veren bu genç ekibi gönül rahatlığıyla tüm arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz. Teşekkürler mutlugünüm. 

Zehra & Emre 

İnanılmaz eğlenceli bir ekip kurmuşlar. İstediğimiz paket olmasa bile çekim paketi konsunda bize çok yardımcı oldular ve istediklerimizin hepsini gerçekleştirdiler. O stresli günde bizi stresten uzak şekilde fotoğraflarmızı çekmek için çok uğraştılar. Fotoğraf çekerken hem çok eğlendik hem de mutlugünümüzü ölümsüzleştirdik. Çok kısıtlı zamanda çok güzel işler çıkardılar. Teşekkürler Mutlugunum

Merve & Anıl

En mutlu günümüzde mutluğumuzu güzel karelerle ortaya  çıkarıp,  kaprislerimizi çekip, sıkıntılarımızı  paylaşan. Kırk yıllık  dostlarımızmış gibi bizimle ilgilenen  sıcak, samimi, beklentilerimizin üzerinde harika  fotoğraflar çekip bize sunan  MutluGünüm fotoğrafçılarına sonsuz teşekkürler.  Hiç tereddütsüz kendinizi emanet edebileceğiniz profesyonel bir  ekip çok fazla düşünmeyin…

Ayşe & Mehmet