Sıradışı Gelin Buketleri

Sıradışı Gelin Buketleri

Düğün fotoğraflarınızda yer alacak en güzel detaylardan biri de gelin buketinizdir. Siz gelin buketinizde  ne tür çiçekler olsun istersiniz? Gül, zambak, karanfil veya papatya..

Çiçeklerin modası olmaz ama mevsimi olur. Özellikle bahar ve yaz aylarında pek çok çeşidi bulunan çiçekler arasında seçim yapmak oldukça zorlaşır. O yüzden tüm gün taşıyacağınız, birlikte renkli pozlar vereceğiniz ve gecenin sonunda hayırlı bir iş için kız arkadaşlarınıza doğru atacağınız buketin çiçeklerini seçerken uyumu ve sizin için önemine dikkat etmeniz yeterli.

Müstakbel eşinizin size ilk aldığı beyaz gülleri veya ay dönümüzde kapınıza bırakıp kaçtığı papatyaları hala unutamıyor musunuz? İşte size en güzel anılarınızı, hayatınızın en mutlu günlerinden biri olan düğün gününüze dahil etmek için harika bir fırsat.

Peki, hangi çiçek, nasıl bir düzenleme diye günlerce düşündüğünüz gelin buketinizden düğün sonrasında ayrılmaya hazır mısınız? Tüm gece o buketi bekleyen kız arkadaşlarınızı kızdırmak pahasına da olsa çeşitli süslemeler ve yapma çiçeklerden oluşan bir buket tercih ederek, buketinizi yıllarca saklayabilirsiniz :)

Canlı çiçekler yerine, boncuk, tül, metal, plastik detaylar, broş ,dantel ya da deniz kabuklarından oluşan sıradışı buketleri tercih ederek düğününüzde fark yaratabilir, yıllar sonra bu buketi kendi çocuk ve torunlarınıza armağan edebilirsiniz. Bu fikir ilginç geldiyse işte sizler için birkaç örnek.

Filled Under : Blog

Cevap yaz

Email adresiniz yayınlanmayacaktır Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>