Düğün Davetiyesi Seçimi

Düğün Davetiyesi Seçimi

Gelinliğin uzuuuun denemeler sonrasında beğenilip alınması; düğün fotoğrafçısının  organize edilmesi, kuaförden randevu alınması derken işlerinin bittiğini sanan genç çiftimizin anne-babaların “Haydi çocuklar artık davetiyeleri hazırlayın vakit daralıyor” demeleriyle akılları başlarına gelir ve soluğu bir davetiyecide alırlar. Ancak önemsemeyip en sona bıraktıkları davetiye seçimi için önlerine konulan binlerce davetiye modeli arasında zorlu bir mücadele onları bekliyordur.

Evde kendiniz tasarlayıp matbaada çoğalttırabileceğiniz gibi, hali hazırda varolan modeler arasından da tarzınıza, belirlediğiniz düğün konseptine uygun düğünü davetiyeleri bulabilirsiniz.

İsterseniz aile büyüklerine ayrı; arkadaşlarınıza ayrı davetiye yaptırarak da hem kendi isteğinizi gerçekleştirip hem de zıpır davetiyenizle aile büyüklerini utandırmamış olursunuz.:)

Kabul edelim ki düğün davetiyesi geriye kalan onlarca ayrıntının içinde en az önemsediğimiz en sona bıraktığımız detaylardan biri.. Biz de bu sorunun farkına vardık ve sizin için işleri biraz kolaylaştırmak, küçük bir hatırlatma yapmak istedik.

NOT: Davetiyeler satılık değildir.

Filled Under : Blog